© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Üsküdar Köpek Eğitim Çiftliği

Üsküdar Köpek Eğitim Çiftliği

admin admin - - 5 dk okuma süresi
503 0

Üsküdar İstanbul şehrinin Anadolu yakasında bulunan ve sahil şeridine sahip bir ilçesidir. Bu ilçede yaşayan herkesin, İstanbul’un diğer ilçelerinde yaşayanlar gibi köpekleri için en iyi hizmeti almaları mümkündür. Özellikle sahil olan bölgelerde köpek besleyenlerin sayısı da daha çok olduğu için, bu alanlarda yaşayan köpek sahiplerinin ihtiyaçları da o yönde çoğalıyor. Bu ihtiyaçlara gelişen yapısı ile cevap verebilen bir ilçe olan Üsküdar; bakım, beslenme, konaklama hizmetleri veren işletmelerin yanında en önemli konu olan köpek eğitimini de sağlıyor.

Üsküdar Köpek Eğitim Çiftliği

Üsküdar köpek eğitim çiftliği sayesinde köpeğine çeşitli eğitimler verdirmek isteyen herkes hizmet alabiliyor. Köpeklere verilecek eğitimlerin çok önemli olduğunun bilincinde ve bu konuda donanımlı kişilerle çalışan bu çiftlik, köpek sahiplerine her konuda yardımcı oluyor. Eğitimin çok önemli olduğunu bilen tüm hayvan severler bu çiftlik sayesinde evcil hayvanlarının gelişimine katkıda bulunuyor. Gelen misafirlerinin isteklerine ve köpeklerin durumuna göre değişen çeşitli eğitimler veriliyor. Edinmesi istenen alışkanlıkların doğru ve kalıcı sonuç veren yöntemlerle köpeklere öğretilmesi sağlanıyor. Eğitim içerikleri ve çeşitleri çok farklılık gösterse de tüm yaş grubunda ve türde köpeğe eğitimler verilebiliyor.

Üsküdar’da Bulunan Köpek Eğitimlerinin İçerikleri

 

Üsküdar Köpek Eğitim Çiftliği

İnsanların köpeklerine kendi çabaları ile eğitim vermeye çalışması rastlanan bir durumdur. Ancak, bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadan eğitim vermek, hem köpeğin ruh halinde hasarlar yaratabilir hem de verilen eğitim uzun süreli bir etki göstermez. Her köpeğe verilecek eğitimler, sonuçlar aynı olsa da gidilecek yollarda farklılıklar gösterebilir. Köpeklerin eğitimine hayatını adamış ve bu konularda donanım sahibi eğitmenlerin sayesinde verilmek istenen eğitimler etkili sonuçlara sebep olur. Evcil köpekleri olan herkesin istediği bir şey olan itaat konusu, mutlaka bu eğitim merkezlerinin bünyesinde köpeğe aktarılmalıdır. Çeşitli vücut hareketleri ya da kelimeler ile öğretilecek komutlar birçok farklı amaç için kullanılır. Ev ortamında ya da toplum içinde köpeklerin yapmaması gereken ya da sahibinin yönlendirmesi ile uygulaması gereken davranışlar vardır. Gitmemek, yatmak, kalkmak, yememek, bırakmak için ayrı ayrı öğretilecek komutlar sayesinde, hem köpek sahipleri hem de köpekler daha rahat olacaktır.

Tuvalet Alışkanlığı ve Düzeni İçin Verilen Eğitimler

Köpeklerin sahiplerinin sözlerini dinlemesi kadar mühim bir konu olan tuvalet alışkanlığı bu eğitim merkezleri sayesin çok kısa sürede köpeklere öğretiliyor. Özellikle yavru köpeklerde olmayan bu alışkanlığın kazandırılması çok kolay ama profesyonel bir kişinin yapması gereken bir iştir. Doğru uygulamalar sayesinde eğitim gören köpeklerin kısa süre sonra evine geldiğinde eski davranışlarından vazgeçtiği gözlemlenebilir.

Çok Sık Havlama ya da Saldırgan Davranışlar İçin Eğitimler

Herkesin bildiği gibi küçük boylarda olan köpek cinsleri çok havlayan türlerdir. Bazı köpekleri için normal kabul edilen bu durum bazıları için ise bir sorunun işareti olabilir. Sahibinden ayrı kaldığı zaman ya da ilgi beklediği zaman bir köpek havlayabilir. Ancak sebebi belirlenemeyen aşırı havlamaların çözümü ise bu konuda bilgi sahibi kişiler tarafından bulunabilir. Çevreye karşı sert ve saldırgan hareketlerde bulunan köpekler içinde Üsküdar köpek eğitim çiftliği çözüm sunmaktadır.

Üsküdar Köpek Eğitimleri ve Özellikleri

Çok problemli davranışlarda bulunan köpeklerin bile normal hale gelmesini sağlayan Üsküdar köpek eğitim çiftliği, hayvan dostu kadrosuyla tüm eğitimleri fazlasıyla veriyor. Köpeklerin sahipleri için ne kadar değerli olduğunun bilinci ile çalışan eğiticiler, her köpek için özel olarak çalışıyor ve eğitimlerini uyguluyor. Bütün misafirlere verdiği eğitimleri sonuna kadar gözlemlemek ve sonuçlarını takip etmek eğitimlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir